Rodzinny Piknik z Arhelanem - Wasilków - 10 lipiec 2011

Dnia 10 lipca 2011 r. przy nowo otwartym sklepie w Wasilkowie rozpoczęliśmy cykl imprez pod nazwą „Rodzinny Piknik z Arhelanem”. Tegoroczne pikniki są wyjątkowe, ponieważ nasza firma obchodzi w bieżącym roku 20 urodziny. Z tej okazji mieszkańcy Wasilkowa mogli korzystać z licznych atrakcji zorganizowanych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jednak szczególnie radosne były dzieci, które mogły poskakać na trampolinie, dmuchanym zamku, bangi run, czy pobawić się w kąciku artystycznym lub z wesołymi Smerfami i Klaunem. Prowadzący zabawiał przybyłych licznymi zabawami i konkursami z nagrodami. Na pikniku również rozwiązano konkurs urodzinowy, w którym za najlepiej dokończone zdanie o Arhelanie główną nagrodę – pralkę przyznano Pani Jolancie z Wasilkowa która napisała:


„W Arhelanie, wszystko jest dobre smaczne i tanie, więc serdecznie zapraszamy przyjdź i odwiedź przyjaciela którego imię to ARHELAN.”


Piękny letni wieczór uświetnił występ kabaretu Znane Ryje oraz zabawa przy piosenkach zespołu Adam Band. Dziękujemy wszystkim klientom za liczne przybycie oraz zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu w Wasilkowie przy ulicy Żurawia 15.