Relacja z otwarcia nowego sklepu Arhelan w Czyżewie - 10.03.2017

W piątek 10 marca odbyło się otwarcie nowego sklepu sieci Arhelan zlokalizowanego w Czyżewie przy ul. Szkolnej 54A. Po tym otwarciu sieć Arhelan liczy już 63 sklepy.  
Powierzchnia handlowa nowego Arhelanu to około 510 mkw. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów żywnościowych, jak i przemysłowych. Placówka stawia m.in. na bogatą ofertę produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. W sklepie znajdzie się również duży asortyment produktów ze zdrową żywnością. Dostępny będzie również alkohol.
Arhelan w Czyżewie będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6-21, w niedzielę natomiast w godzinach 8-20. Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu, a boksy kasowe są szerokie. W sklepie zastosowano najnowszą koncepcję wystroju wnętrz. Przy sklepie znajduje się przestronny parking na kilkadziesiąt aut. 
Wszystkie te działania prowadzą do tego aby uprzyjemnić zakupy w naszym sklepie.
Arhelan Polska Sieć Sklepów – Zapraszamy na zakupy.