Rodzinny Piknik z Arhelanem - Hajnówka - 4 wrzesień 2011

W dniu 4 września w Hajnówce bawiliśmy się na ostatnim już tego lata pikniku zorganizowanym przez sieć sklepów Arhelan. Odwiedziły nas całe rodziny, które przez czas trwania imprezy bawiły się znakomicie. Dzieci korzystały z Kinder Hotelu, skakały na trampolinie, kręciły się na byku rodeo oraz wypróbowywały swoje zdolności plastyczne w kąciku artystycznym. Pod komendę prowadzącego i przy dźwiękach wesołej muzyki można było wziąć udział w licznych konkursach zorganizowanych dla dzieci i dorosłych. Ważnym wydarzeniem na pikniku było rozstrzygnięcie konkursu urodzinowego w którym za najlepiej dokończone zdanie do wygrania były cztery odkurzacze – po jednym dla wygranych uczestników konkursu w każdym ze sklepów sieci Arhelan w Hajnówce.

Nagrody przyznano:

Pani Alinie z Hajnówki

W Arhelanie panowie i panie róbcie zakupy rodzinne i tanie.


Panu Stanisławowi z Hajnówki

W Arhelanie drogie panie i panowie zakup wyjdzie wam na zdrowie – zatem róbmy zakupy w sklepach z tym logo, bo tam niedrogo!!!


Panu Janowi z Hajnówki

W Arhelanie jak w supersamie, towarów w bród na każdym planie.

20 lat się spotykamy dobre towary odbieramy.

Każdy cieszy się raduje, że zakupy u Was dokonuje.


Panu Tadeuszowi z Hajnówki

W Arhelanie wszystko tanie tudzież produkty mają branie, u nas znajdziesz co potrzeba uchylimy tobie nieba.


Gwiazdą wieczoru był kabaret Znane Ryje oraz czterech braci z zespołu The Brothers. Dziękujemy naszym klientom za wspólną zabawę i zapraszamy do sklepów sieci Arhelan w Hajnówce.