Zwycięzcy w konkursie na Urodziny - Chciałbym kupić w Arhelanie...

HASŁA NAGRODZONE 

NAGRODA ODKURZACZ

Pani Elwira z Białegostoku
CHCIAŁBYM KUPIĆ W ARHELANIE wszystko na zawołanie. Jak nie wszystko choć troszeczkę bo Arhelan ma mareczkę.

Pani Barbara z Bielsk Podlaskiego
CHCIAŁBYM KUPIĆ W ARHELANIE bułki świeże na śniadanie i wędlinę na bułeczkę, to dla dziecka włożę w teczkę. Popić też by się przydało, więc Kubusia wezmę śmiało. Gdy po pracy i po szkole wszyscy głodni są przy stole, obiad pyszny- schab ze śliwką, z ziemniakami i surówką, każdy je ruszając główką. Oczywiście wszystko ŚWIEŻE- w Arhelanie ja w to wierzę!!!

Pani Ewa z Sokółki 
CHCIAŁBYM KUPIĆ W ARHELANIE coś na obiad i śniadanie, na kolację też coś znajdę no i będę miała frajdę, bo zakupy w ARHELANIE są przyjemne oraz tanie:)

NAGRODA DOTATKOWA – ręcznik + zestaw 2xkubek

Pani Krystyna z Białegostoku 
CHCIAŁBYM KUPIĆ W ARHELANIE zdrowe musli na śniadanie! Dobre musli, piszę z żalem, dostać nie tak łatwo wcale. No a mnie się marzy takie, musli przepełnione smakiem, wypełnione owocami i wielkimi orzechami. Jestem pewna, takie musli, jadłby nawet i sam Bruce Lee! I ja bym po nie co dzień z rana odwiedzała Arhelana!

Pani Izabela z Siemiatycz
CHCIAŁBYM KUPIĆ W ARHELANIE jajka, mąkę i wszystko tanie! Margarynę, proszek, mleko, żeby wyszło ciasto EKO!

Pani Anna z Rudki 
CHCIAŁBYM KUPIĆ W ARHELANIE ciepłe buty i ubranie. Po co włóczyć się po Lidlu - miłe panie jak można nabyć to w Arhelanie. W sklepie zrobi się gwarno i tłoczno a sprzedawczynie chwili nie spoczną. Nawet nie pójdę do ,,Biedroneczki”, zostawię u Was swe złotóweczki.