Zwycięzcy w konkursie: Baw się zmywaniem z Fairy i Arhelanem

NAGRODZONE HASŁA

Nagroda główna: Zmywarka Gorenje GV53214

ANNA WASILUK Z HAJNÓWKI
Kupuję Fairy w Arhelanie aby mieć patent na skuteczne zmywanie. Już mnie nie straszą naczynia brudne bo zmywanie z Fairy jest nadzwyczaj cudne. Przyjemny zapach się w kuchni unosi i każdy talerz się o mycie prosi. Przy okazji Fairy dba o moje dłonie, więc z chęcią do Arhelanu po niego gonię.

Nagroda: Zestaw kapsułki do zmywarki Fairy 26szt i płyn do mycia naczyń Fairy 1l

KATARZYNA JAKIMIUK Z BIELSKA PODLASKIEGO
Kupuję Fairy w Arhelanie 
Bo jest dobre i jest tanie! 
Lubię kiedy w sklepie obok,
Znajdę wszystko i niedrogo! 
Moc Fairego dziś uderza 
Brudnego nie ma talerza! 
Fairy dobry jest, wspaniały, 
Zmyje stare brudne gary! 
Same czyste są naczynia, 
Fairy cuda te wyczynia! 
Czyste sztućce to jest bomba,
 A z tym płynem to jest norma! 
Takie rzeczy w Arhelanie, 
Konkursowe super granie!

JOLANTA JANCEWICZ Z HAJNÓWKI
Kupuję Fairy w Arhelanie bo jest w tym sklepie zawsze na stanie, ma super niską cenę i to sobie w Arhelanie cenię. Uwielbiam zapach rumiankowy. Fairy jest wielokierunkowy. Wszystko myje i pucuje, dlatego bardzo się w nim lubuję. Fairy to mój numer jeden i NIGDY go nie zmienię.

DOROTA KACZMARZYK Z CZEREMCHY
Kupuję Fairy w Arhelanie i w przyjemność zmieniam zmywanie. Tłuszcz pokonany, zapach lubiany a jakość, cena i konsystencja to najlepsza referencja!

GRZEGORZ KUKLICZ Z SOKÓŁKI
Kupuję Fairy w Arhelanie bo tak radzi mi kochanie i tu cenę dobrą mają no i zawsze pomagają. Karkóweczkę przyrządziłem i naczynia Fairy zmyłem. Teraz biegnę po miodową, zaprosiła dziś teściową! Może dla niej Fairy kupię, to zaprosi mnie na zupę???

MAŁGORZATA LECIEWICZ Z BIAŁEGOSTOKU
Kupuję Fairy w Arhelanie
bo łatwiejsze jest zmywanie. 
Kropla płynu lub kapsułka – 
- wnet uwinę się jak pszczółka. 
Nie wierzycie - no to szkoda.
Z FAIRYM wielka jest wygoda. 
W ARHELANIE na was czeka, 
by szczęśliwym czynić człeka.

JULIANNA LENKIEWICZ Z SOKÓŁKI
Kupuję Fairy w Arhelanie bo mam wielkie dziś zmywanie, a że Fairy zmywa tłuszcze ja zmywarki nie odpuszczę!!! W Arhelanie te promocje przyprawiają o emocje, więc w te pędy biorę kasę by towaru kupić masę!!!

ILONA MACIEJUK Z GRABÓWKI
Kupuję Fairy w Arhelanie, gdyż sklep ten jest tani niesłychanie. Obsługa miła i uśmiechnięta, i to codziennie, a nie od święta. Asortyment bardzo bogaty mają a przy tym o świeżość i klientów wielce dbają. To najlepszy sklep na świecie, gdy tam wstąpicie, sami się dowiecie. A Fairy to produkt najwyższej jakości, z nim dążę w prowadzeniu domu, do doskonałości. Świetnie się sprawdza każdego dnia, do niego każdy zaufanie ma. Usuwa trudne zabrudzenia, z nim moje naczynia dostają lśnienia. Zmywanie z Fairy to zabawa czysta, sprawia mi przyjemność-to sprawa oczywista. Dzięki Arhelana i Fairy uprzejmości, z czystymi naczyniami przyjmuję moich gości. I niech inne marki zielenieją z zazdrości, bo ARHELAN i FAIRY to synonimy najwyższej jakości!!!

MARIOLA PARCZEWSKA Z ŁAP
Kupuję Fairy w Arhelanie Kupuję Fairy w Arhelanie bo na półkach ceny tanie, a gdy ceny tanie wnet przyjemniejsze staje się zmywanie. Przyciąga mnie też szeroki asortyment, do Arhelanu mam zawsze sentyment. Fairy mały pomarańcza, Fairy duży mięta i wszystkie inne zapachy doskonale pamiętam. Sama używam i wszystkim polecam o tym wie każdy Pan i każda Kobieta. Więc jednogłośnie i wszyscy chórem Fairy z Arhelanu jest kuchni Królem!

MONIKA PYSZKO Z SIEMIATYCZ
Kupuję Fairy w Arhelanie Kupuję Fairy w Arhelanie, bo lubię gdy moje zmywanie jest nie tylko skuteczne ale i tanie - Fairy zapewnia mi blask talerzy jak należy a Arhelan najlepsze ceny w mieście - ja to mam szczęście :)

MARIA TREDER Z BIAŁEGOSTOKU
Kupuję Fairy w Arhelanie, bo z tym sklepem w duecie, ja, wierna klientka, mam chwilę wytchnienia w moim zabieganym świecie, oferty są niesamowite, zaś produkty znakomite, rozpieszczają mnie promocjami, hitami z gazetki oraz konkursami. A FAIRY? to przykład doskonałej jakości w świetnej cenie, więc na żaden inny już nigdy go nie zamienię, to moja tajna broń na tłuszczu wyzwanie, perfekcyjne rozwiązanie na dziecinnie proste i skuteczne zmywanie.

Ze względu na dużą ilość zgłoszeń Jury konkursu przyznało dwa dodatkowe zestawy kapsułki do zmywarki Fairy 26szt i płyn do mycia naczyń Fairy 1l

MAŁGORZATA FRONC Z RUDKI
Kupuję Fairy w Arhelanie -tu zawsze tanio go dostaniesz! Wkładam kapsułki do zmywarki... I co??? I lśnią czystością moje garnki!!!

ELŻBIETA KOWALCZUK Z BRAŃSKA
Kupuję Fairy w Arhelanie i mam tanie zmywanie. Kropla płynu na naczynie i tłuszcz szybko z niego zginie. Przypalenia brudne sadze z Fairy sobie z tym poradzę.