Specjalista ds. ekspansji

Miejsce pracy: BIAŁYSTOK, BIELSK PODLASKI, ZAMBRÓW, EŁK, ŁOMŻA, WYSOKIE MAZOWIECKIE

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- możliwość rozwoju
- niezbędne narzędzia pracy
- pracę w młodym, ambitnym zespole
- stałe wynagrodzenie, dodatkowo system premiowy

Oczekujemy:
- wykształcenie wyższe kierunkowe.
- doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości – mile widziane
- prawo jazdy  kat. B
- bardzo dobrą znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych
- umiejętność samodzielnego organizowania pracy i ustalania priorytetów
- umiejętność nawiązywania kontaktów
- znajomość rynku branży FMCG

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nieruchomości pod obiekty handlowe
- badanie stanu formalno-prawnego nieruchomości
- analiza konkurencji
- uczestniczenie w kierowaniu i zarządzaniu projektem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)
za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj na to stanowisko"
lub na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.