Kierownik handlowy kategorii - Kupiec

Miejsce pracy: BIELSK PODLASKI

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
- aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań
- świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego  kierunkowego
- min. rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku - wymóg konieczny
- znajomości branży FMCG - wymóg konieczny
- wysoko rozwiniętych kompetencji negocjacyjnych i analitycznych
- dobrej znajomości i obsługi pakietu MS Office
- odpowiedzialności, samodzielności, dobrej organizacji pracy, wysokich kompetencji interpersonalnych oraz kultury biznesowej

Główne zadania na stanowisku:
- utrzymywanie i rozwój kontaktów z dostawcami
- skuteczne negocjowanie i renegocjowanie cen i warunków współpracy
- efektywne zarządzanie procesem zakupowym i dostawcami
- analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców z uwzględnieniem strategicznych celów firmy
- planowanie dostaw do magazynów
- zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw
- optymalizacja procesów w oparciu o nowoczesne narzędzia i metody zarządzania zakupami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)
za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj na to stanowisko"
lub na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.