Specjalista d/s kadr

Miejsce pracy: BIELSK PODLASKI

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania
- Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań
- Świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport

Profil kandydata:
- Wykształcenie wyższe - preferowani absolwenci kierunków: prawo, administracja, ekonomia, rachunkowość
- Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - wymóg konieczny,
- Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- Znajomość przepisów regulujących zawieranie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- Dokładność, rzetelność, sumienność, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do pracy

Główne zadania na stanowisku:
- Prowadzenie dokumentacji kadrowej
- Realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych
- Gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych
- Kontrola aktualności obowiązkowych badań lekarskich
- Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązaniem umów o pracę
- Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
- Zawieranie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)
za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj na to stanowisko"
lub na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.