Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: BIELSK PODLASKI

Oferujemy:
- Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia. Wynagrodzenie: podstawa + system nagród
- Świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport, ubezpieczenie NNW

Oczekujemy:
- Wyższego wykształcenia o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP, lub ukończone studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP,
- Znajomości przepisów bhp, ppoż. i prawa pracy
- Zdolności analitycznych
- Samodzielności i dokładności
- Dobrej zdolności komunikacyjnej
- Mobilności, prawo jazdy kat. B
- Mile widziane uprawnienia ppoż. i instruktora pierwszej pomocy

Główne zadania na stanowisku:
- Kontrola nad przestrzeganiem w firmie przepisów o ochronie bhp i ppoż.
- Organizowanie szkoleń bhp i ppoż. oraz kontrola terminowego przeprowadzania wstępnych, okresowych i  kontrolnych badań lekarskich pracowników
- Nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych pod względem bhp i ppoż.
- Realizacja zleconych zadań w zakresie bhp przez Państwową Inspekcję pracy
- Prowadzeni dokumentacji dot. postępowania administracyjnego
- Sporządzanie i kompletacja dokumentacji potrzebnej do otwierania nowych sklepów
- Opracowywanie instrukcji stanowiskowych bhp

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)
za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj na to stanowisko"
lub na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.