Kierowca C+E

Miejsce pracy: OBSZAR DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Naszym pracownikom oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przez cały rok
- umowę na cały etat
- pracę zgodnie z czasem pracy i jazdy
- praca od pn. do sb. w systemie zmianowym, codzienne powroty
- trasy na terenie woj. Podlaskiego i warmińko-mazurskiego
- jazdę zgodnie z tachografem
- terminowość w wypłacaniu wynagrodzenia. Wynagrodzenie: podstawa + system nagród
- świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport
- ubezpieczenia grupowe
- miłą atmosferę pracy

Wymagania:
- prawo jazdy kategorii C+E
- badania epidemiologiczno-sanitarne albo gotowość do ich wyrobienia
- aktualne - orzeczenie lekarskie oraz psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowych

Opis stanowiska:
- przewóz artykułów spożywczych do sklepów sieci Arhelan
- załadunek i rozładunek towarów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)
za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj na to stanowisko"
lub na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.