Administrator systemów IT

Miejsce pracy: BIELSK PODLASKI

Zadania i obowiązki:
- Administracja (w zakresie podstawowym) serwerami bazodanowymi (np. Oracle, MySQL,
- MS SQL, Postgres). Dobra znajomość języka SQL.
- Administracja systemami klasy ERP lub WMS.

Oczekiwania:
- Umiejętność tworzenia zaawansowanych zapytań do bazy danych w języku SQL
- Doświadczenie w administracji systemami klasy ERP lub WMS
- Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem interfejsów pomiędzy systemami IT
- Wykształcenie min. licencjackie/inżynierskie na kierunku informatycznym
- Znajomość języka angielskiego (podstawowa - czytanie dokumentacji technicznych)
- Komunikatywność, profesjonalizm, samodzielność, zaangażowanie
- Znajomość zagadnień związanych z ETL – mile widziana

Mile widziane będzie również:
- Doświadczenie w administracji VMWare.
- Znajomość IIS Server.
- Znajomość konsoli administracyjnej ESET NOD32.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- Możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów
- Interesującą i samodzielną pracę
- Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań
- Ubezpieczenie na życie
- Świadczenia pracownicze Karta Multisport, karty rabatowe,  bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)
za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj na to stanowisko"
lub na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 607 140 423

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.