Specjalista ds. przyłączeń mediów

Miejsce pracy: OBSZAR DZIAŁALNOŚCI FIRMY

Zakres obowiązków:
- Pozyskiwanie warunków przyłączeniowych energii elektrycznej,
- Pozyskiwanie warunków przyłączeniowych wodno – kanalizacyjnych,
- Pozyskiwanie warunków przyłączeniowych gazowych,
- Analiza terminów i możliwości technicznych wykonania przyłączy,
- Nadzór nad zawarciem umów przyłączeniowych i dystrybucyjnych,
- Aktywny udział w realizacji przyłączy zgodnie z założonym harmonogramem,
- Współpraca z zespołem projektantów,

Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia technicznego (preferowane wyższe),
- Praktycznej znajomości procesu przyłączania mediów do obiektów budowlanych,
- Umiejętności czytania rysunków technicznych,
- Znajomości procedur i przepisów prawnych związanych z realizację przyłączy,
- Czynnego prawa jazdy kat. B,
- Dyspozycyjności i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania,
- Rzetelności, systematyczności i umiejętności pracy pod presją czasu,
- Komunikatywności i chęci zdobywania nowych umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Zatrudnionym osobom oferujemy:
Pracę w stabilnej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,
- Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą managerską,
- Narzędzia pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Udział w realizacji wielu ciekawych projektów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych)

za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj na to stanowisko"
lub na adres e-mail : rekrutacja@arhelan.com.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 691 550 589

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.