Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Twoje zadania:

- pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników
- administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (umowy cywilnoprawne, umowy z pracownikami tymczasowymi)
- rozliczanie czasu pracy
- wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo - płacowym
- rozliczanie delegacji pracowników
- naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych i sporządzanie listy płac
- sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeń z ZUS, GUS i PFRON
- sporządzanie deklaracji podatkowych
- sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac lub kadr
- administrowanie ZFŚS

Idealny kandydat posiada:

- wykształcenie wyższe
- co najmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej – warunek konieczny
- znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
- praktyczną wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
- znajomość przepisów o pracownikach tymczasowych - mile widziana
- praktyczną znajomość programu Płatnik
- bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
- pozytywne nastawienie do pracy
- dobrą organizacja pracy, odpowiedzialność i inicjatywa, wielozadaniowość
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem oraz ustalania priorytetów
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Współudział w tworzeniu polityki HR
- Kartę Multisport
- Ubezpieczenie NNW
- Kartę rabatową na zakupy w naszej sieci

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz aplikacyjny lub wyślij CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą APLIKUJ
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 691 550 589

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.