Specjalista ds. kontrolingu

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Główne zadania na stanowisku:

- sporządzanie analiz, raportów i zestawień sprzedażowych, handlowych, finansowych i innych na potrzeby przełożonych
- przygotowywanie kalkulacji kosztów przy otwieraniu nowych placówek handlowych
- przygotowywanie, przetwarzanie i zarządzanie bazami danych oraz efektywne wykorzystanie ich zasobów

Oczekujemy:

- wykształcenia wyższego – ekonomicznego
- doświadczenia na analogicznym stanowisku
- znajomości obsługi systemów klasy ERP
- bardzo dobrej znajomości programu Excel – warunek konieczny
- umiejętności przygotowywania analiz finansowych
- wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia
- samodzielności, kreatywności, komunikatywności, inicjatywy

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość opracowania i wdrażania własnych pomysłów
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
- aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań
- świadczenia pracownicze: karty rabatowe dla pracowników i ich rodzin, bony świąteczne, karta Multisport

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniem, wypełnij formularz aplikacyjny lub wyślij CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą APLIKUJ
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 691 550 589

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.