Asortyment

Pieczywo – Ciasta
Codziennie świeże, zawsze smaczne i z polskich składników pieczywa i ciasta domowe. Dostarczane do sklepów bezpośrednio z lokalnych piekarni i cukierni w wielu wariantach smakowych.


Mięso – wędliny
Aromatyczne wędliny, soczyste mięsa i drób - wszystkie pochodzenia krajowego. Można wybierać z około 600 pozycji według gustów i upodobania klientów.Owoce - warzywa
Zawsze świeże i smaczne od regionalnych dostawców oraz z dalekich zakątków świata – starannie sortowane przez pracowników magazynu centralnego. Dodatkowo na stoisku z warzywniczym oprócz świeżego asortymentu można znaleźć suszone warzywa i owoce, oraz zioła doskonałe jako dodatki do potraw i przekąsek.

Kawy – herbaty
Szeroki asortyment popularnych kaw i herbat w naszych marketach. W sklepach sklepach pod szyldem „Alkohole świata” można znaleźć wyszukane smaki i rodzaje kawy świeżo mielonej, czy herbaty, które ucieszą gusta najbardziej wymagających smakoszy.

Nabiał
Prosto od producentów, ponad 800 pozycji wszelkiego rodzaju serów, twarogów, masła, margaryny, past, deserów, jogurtów, maślanek i innych wyrobów nabiałowych. Wszystko starannie dobrane i odpowiednio ułożone na stoisku nabiałowym w naszych sklepach.Mrożonki
Posiadamy w sprzedaży szeroką ofertę głęboko mrożonych produktów, które po przyrządzeniu stanowią szybki i smaczny posiłek. Odpowiedni dla osób aktywnych, które nie lubią spędzać za dużo czasu w kuchni.

Artykuły garmażeryjne
Unoszący się aromat kurczaka z rożna, pieczonej kiszki, czy rożnego rodzaju kotletów stał się domeną wielu naszych sklepów. Dopełnienie stanowią świeże, soczyste, pełne witamin gotowe do spożycia sałatki, surówki i pasty oraz świeżo przyrządzone kanapki.Napoje - Soki
Naszym klientom oferujemy pełną gamę soków owocowych i warzywnych, napojów gazowanych i niegazowanych, nektarów oraz wód wszelkiego rodzaju.

Alkohole
Ponad 1000 rodzai alkoholi wszelkiego rodzaju począwszy od piwa po przez wino, nalewki, koniaki, a skończywszy na wysokoprocentowych wódkach robi wrażenie nie tylko na smakoszach tego trunku. Szczególnie wyszukany asortyment alkoholi oferujemy w naszych sklepach sygnowanych nazwą „Alkohole świata”.Artykuły przemysłowe
Dostępność wielu różnych artykułów gospodarstwa domowego w jednym miejscu usprawni wiele codziennych i niecodziennych zakupów. Szczególnie polecamy sklepy w Kleszczelach, Brańsku, Hajnówce, Narwi, Dziadkowicach, Rudce, Sokółce, Bielsku Podlaskim, Boćkach, Augustowie, Nurcu Stacji, Siemiatyczach, Mońkach, Brańsku, Grajewie, Białymstoku, Sokołach i Mielniku.

Artykuły chemiczne i kosmetyczne
Szeroki asortyment chemii gospodarczej oraz artykułów kosmetycznych umożliwia zrobienie kompletnych zakupów w jednym miejscu. Oferujemy naszym klientom wyłącznie markowe produkty wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.