Witamy na stronie sieci ARHELAN

 Firma Arhelan została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich. W pierwszych  latach istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W  następnych latach sukcesywnie otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie, a w 2018 na województwo mazowieckie. Pierwsze sklepy w województwie Lubelskim powstały w 2019 roku. 

 Obecnie sieć Arhelan posiada 98 marketów w 63 miejscowościach w których zatrudnionych jest już ponad 1500 pracowników.

Polskie Sklepy Arhelan oferują szeroki wybór asortymentu w sektorze spożywczym, alkoholowym, przemysłowym i chemii gospodarczej. Wyróżnikami są świeże owoce i warzywa, lokalne pieczywo, regionalne mięsa i wędliny oraz najwyższej jakości nabiał. Firma angażuje się również w życie lokalnych społeczności wspierających najbardziej potrzebujących oraz tych którzy chcą zmienić otaczającą nas rzeczywistość. 


 Od 2010 roku rokrocznie znajdujemy się w gronie Diamentów Forbesa, czyli krajowych przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.
 

Co roku jesteśmy również wyróżniani w rankingu Gazele Biznesu organizowanym przez Puls Biznesu dołączając tym samym do elitarnego klubu najdynamiczniej rozwijających się firm.

Mamy nadzieję, iż codzienne zakupy w sklepach sieci Arhelan będą dla Państwa ciekawym doświadczeniem i przyjemnością.